O nas

KOBET sp. z o.o. to przedsiębiorstwo posiadające w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i usług. Podstawowym profilem naszej działalności jest produkcja, transport i pompowanie betonu a także produkcja i sprzedaż bloczków betonowych i sypkich materiałów budowlanych takich jak piasek, cement, żwir, pospółka itp.

Jednakże poprzez bliską współpracę z naszymi firmami partnerskimi jesteśmy w stanie także zapewnić Państwu takie usługi jak wykonawstwo ogólnobudowlane w zakresie mieszkaniowym i przemysłowym, roboty drogowe w zakresie budowy placów, parkingów i dróg dojazdowych zarówno z kostki polbruk jak też i nawierzchnie bitumiczne. Podejmujemy także współpracę z przedstawicielami sektora rolnego w zakresie budowy i modernizacji budynków inwentarskich, magazynów zbożowych i placów manewrowych.

Park maszynowy jakim dysponujemy pozwala na kompleksowe wykonawstwo usług w zakresie załadunku i transportu materiałów sypkich i budowlanych, niwelację terenu, roboty ziemne, mechaniczne oczyszczanie utwardzonych dróg i placów, remonty nawierzchni bitumicznych, kruszenie i transport gruzu a także odbiór odpadów komunalnych, budowlanych i wielkogabarytowych.

W swojej ofercie posiadamy także wyroby tartaczne, takie jak: krawędziaki, belki, krokwie, deski, łaty, podłacia

Serdecznie zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa z branży budowlanej, klientów indywidualnych prowadzących własne budowy, rolników prowadzących inwestycje na terenie własnych gospodarstw a także jednostki samorządowe przeprowadzające inwestycje w obiektach użyteczności publicznej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Projekt i realizacja © 2017 - Agencja Reklamowa GABO s.c.